Laidoje „Verslumo dvasia“ tęsiame pokalbį su Katalikų teologijos fakulteto dekanu Benu Ulevičiumi ir verslininku, „Žinių radijo“ savininku, laidos autoriumi Augustinu Rakausku. Pokalbio pradžia „Verslumo dvasios” laidoje „Kaip virš visų susipriešinimų savo būsenoje pradedame jausti Trejybės poveikį“.

„Kristaus kraujo molekulės, prieš kelis tūkstantmečius išplitusios Žemėje, niekur nedingo, nes jose užkoduota dieviškoji sielos dvasia, o tokios būsenos savo kūne siekia visos sąmoningos sielos.

Maitindamiesi ir kvėpuodami, mes priimame nemirtingas ir dieviškai sąmoningas Jo dvasios nuostatomis pripildytas molekules, kurių esmę suvokdami keičiame mūsų kraujo kodą. Kristus, pereidamas į subtilųjį pasaulį, jas laisva valia paskleidė, todėl jos šiandien yra girdinčios ir atsiliepiančios. Kai mes sąmoningu, pripildytu tikėjimo jausmo protu kreipiamės į Kristų, tada sąveikaujame su Jo sielos dvasia. Visi tikintieji turime stengtis per Kristaus nuostatas pasiekti Jo paskleistos jausmo proto sąmonės būsenos lygį. Kristus, gerdamas vyną, pasakė: „Čia yra mano kraujas“, o lauždamas duoną: „Čia – mano kūnas“, nes žinojo, jog visos Jo pralieto kraujo molekulės su dieviškųjų nuostatų dvasia bus pasklidusios po visą pasaulį, ir žmonės kasdien galės su jų sielas tobulinančia dvasia sąveikauti laisva valia,“ – sakoma knygoje „Globali jausmo proto dvasia“.

Ką apie Kristaus kraujo kodą ir kai kuriuos kitus krikščionybei įprastus, bet iki galo neatskleistus dalykus šių dienų kontekste mano mūsų pašnekovai?

Klausyti internetu.

Laidoje cituojama laidos autoriaus Augustino Rakausko knyga „Globali jausmo proto dvasia“.

Laidos vedėjos Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė.

Laida „Verslumo dvasia“ transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Spausdinti