Augustinas Rakauskas „Globali jausmo proto dvasia“

Norėdami pradėti skaityti, paspauskite knygos paveiksliuką

Įsigyti.

Knyga „Globali jausmo proto dvasia“ skirta visiems gyvenimo mokiniams ir mokytojams: kiekvienam žmogui ir visai šviesiai visuomenei, kuriems rūpi sąmoningai kurti harmoningą žmonijos ateitį.

Augustinas Rakauskas, remdamasis savo patirtimi, kalba apie tai, kaip metodiškai tarp žmonių kuriama dvasinė sistema, kokiomis nuostatomis šiandien būtina vadovautis šeimoje, įmonėje, valstybėje, globaliame pasaulyje.  Knyga gali tapti sielos dvasios transformacijos – perėjimo į kokybiškesnę būseną – kursu.
Skaitytojai, kuriems šioje knygoje užfiksuoti pastebėjimai padės atrasti naują požiūrį į save ir pasaulį, turi nepamiršti, kad jokios žinios neatima jų pasirinkimo laisvės, todėl kiekvienas turi nuspręsti, kaip jam gyventi.  Gyvendami kiekvienas pagal savo jausmo proto dvasios suvokimą, suformuojame ir išgyvename visos žmonijos gyvenimą.

Knygos autorius – Augustinas Rakauskas, Lietuvos verslininkas, prekybos tinklo „Senukai“, „Visuomenės harmonizavimo parko“ įkūrėjas, „Žinių radijo“ savininkas ir radijo laidos „Verslumo dvasia“ autorius.

Šią knygą arba jos dalį galima parsisiųsti tik asmeniniam naudojimui. Jūs neturite teisės knygos ar jos dalies naudoti komerciniais tikslais ar atkurti, dovanoti, parduoti, publikuoti, versti, perduoti, perdirbti, plagijuoti, iškraipyti, adaptuoti ar kitaip platinti arba suteikti leidimą kitam asmeniui naudotis šia knyga ar jos dalimi be raštiško autoriaus sutikimo. Knygą ar jos dalį galite cituoti tik nurodydami naudojamą šaltinį ir autorių.