Laidos „Verslumo dvasia“ pašnekovė – asmenybės ugdymo trenerė Daiva Dūdėnaitė. Laidos tema – įmonė ir nuostatos. Kartu ieškome atsakymų į kiekvienam svarbius klausimus, pasitelkę mintį iš naujausios (trečiosios) laidos autoriaus Augustino Rakausko knygos „Sielos dvasios jautimas svarbiau žinojimo“:

„Kūrybai kasdieninio gyvenimo bendroje dvasioje reikalingas ne tik išlavintas protas ir administravimo įgūdžiai, bet ir gebėjimas užuomazgoje suvaldyti nesąžiningų, kitų ribotumu manipuliuojančių žmonių kūrybinę galią.

Reikia žinoti, kad bet kokios srities bejausmės kūrybinės galios sisteminimas neišvengiamai virsta organizacijos tikslus griaunančiu biurokratiniu procesu. Jau turėtume suvokti, kada ir kodėl administravimas vien tik nuolat naujai kuriamomis ir tobulinamomis tvarkomis anksčiau ar vėliau darbuotojams ir administracijos vadovybei tampa rutiną maitinančia priemone, vystančia savanaudiškos dvasios ir arogancijos jausmą, kuriantį asmeninį komfortą, palaipsniui peraugantį į vadovo nuomonės diktatūrą, ribojančią savo ir pavaldinių kūrybiškumą“.

Klausyti internetu.

Laidos vedėjos Ingrida Stankevičienė ir Edita Marciulevičienė. Laida „Verslumo dvasia“ transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama šeštadienį 17 val.

Spausdinti