2015 balandžio, 2

Lietuva yra mums, lietuviams, ypatinga, bet pasaulio mastu – labai maža šalis. Kaip mes galim užsitarnauti pasaulio pagarbą, daryti kokią nors įtaką jam? Gal turime sukurti kokį neįkainojamą produktą, pasinaudoti savo lazerių pramonės pasiekimais?

pusele_cmykJokios technologijos, joks verslas ar sugebėjimas gerai dirbti negali mūsų valstybei suteikti tokios pagarbos ir įtakos pasaulinėje arenoje, kokią galėtų suteikti šalies žmonių gebėjimas susivienyti, naudojantis visos žmonijos sukaupta išmintimi, teisingumu, tikėjimu ir meile,

administruojant savo visuomenės gyvenimą, kad kiti daugiamilijonių Žemės šalių gyventojai turėtų ko pasimokyti! Tai yra tas neįkainojamas produktas, kurio visuomet ieškos didžiosios valstybės, nes pačios dėl savo didumo negalės pirmos jo sukurti.

Pasinaudokime galimybe tapti harmoninga, vieningojo vienio galią turinčia valstybe! Šį šansą dar turime! Išauginta vienybės dvasia, skleidžianti harmoniją, atneštų pasauliui ir mūsų šaliai nenusakomą gerovę, laimę ir taiką.

Spausdinti