Laidos „Verslumo dvasia“ pašnekovė – psichologė, kaučerė Ilona Ciunaitė, vadinanti save vedle, padedančia žmogui grįžti į natūralią būseną –  laisvę, džiaugsmą, kūrybą, lengvumą.

Laidose „Verslumo dvasia“ nuolat rodome, kaip verslumo dvasia tvyro visur, ir, kaip sakoma laidos autoriaus knygoje „Verslumo dvasia“, kiekvienas gyvenantis žmogus yra verslininkas, nes žemėje vyksta jo tobulėjimo verslas. Žmogus yra kuriantis, verslumo dvasia kalba apie tą kūrybingumą, atskleisdama, kad harmoningam gyvenimui būtinas pusiausvyros mechanizmas. Jį laidos autorius išreiškia per išminties, teisingumo, tikėjimo ir meilės faktorių vienovę. Šis pusiausvyros mechanizmas integruoja, derina visus procesus, ir kiek jie sąveikauja šeimoje, visuomenėje, tokia ir susikuriama dvasia. Ir žmogaus darbas – savyje sukurti tą pusiausvyrą, apie kokias veiklas, santykius, sociumą bekalbėtume, pajaučiant ir pamatant tą verslumo dvasią, kuri būna ir gera, ir bloga; ir svarbus mokėjimas priimti ją visą, o tam būtina turėti savo požiūrį – niekieno neprimestą.

Mūsų pašnekovė Ilona Ciunaitė sako, kad esame dovana kitiems, kai grįžtame į save, kur yra ir visi atsakymai. Kviečiame klausytis ir atrasti savo požiūrį.

Klausyti internetu.

Laida „Verslumo dvasia“ transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Laidos vedėjos Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė.

Spausdinti