Rinkimams

2016 rugsėjo, 19

rinkimams-zmones

Prieš rinkdami pagalvokime apie savo ir savo vaikų ateitį, nes į išrinktųjų rankas ją atiduosime. Nuo išrinktųjų priklauso, kokia bus mūsų valstybės dvasia ir kaip jiems patikėti pinigai bus panaudoti įveikiant mūsų šalies materialinius sunkumus. Jeigu su lėšomis ir toliau bus elgiamasi pagal seną ydingą – dalybų tarp valdantiesiems artimų grupių – patirtį, tai tie, kurie šiandieną sunkiai suduria galą su galu, rytoj atsidurs dar žemiau skurdo ribos.

Turime domėtis ne tik tuo, ką kandidatai apie save sako, bet ir bendrauti su juos pažįstančiais žmonėmis. Kiekvienas, artimai susijęs su kandidatu žmogus, taip pat turi būti labai atsakingas, nes gali pakenkti sau ir visuomenei, jei nutylės apie kandidatų tikslus, kurie prieštarauja visuomenės interesams. Apie tai turi galvoti renkamųjų seneliai, tėvai, seserys, broliai, žmonos, vyrai ir vaikai.

Artimiausi žmonės prieš rinkimus laiko pilietiškumo egzaminą – bando mąstyti ir viešai kalbėti visų žmonių labui. Sunki kandidatų artimųjų vidinė kova su mylimiausių žmonių trūkumais, bet ji gali padėti tiems, kurie eina į valdžią, tam nepasiruošę, t. y. vien iš egoistinių paskatų, rizikuodami savo šeimos likimu, nes neigiamos energijos virpesiai, užplūstantys politikus dėl netinkamai atliekamo darbo, keičia ir jų artimųjų gyvenimą.