Laidos autorius Augustinas Rakauskas, sukaupęs didelę verslo patirtį, savo knygoje „Globali jausmo proto dvasia“ sąmoningumo darbe tema rašo:

„Vienas iš svarbiausių vadovo darbų – padėti pavaldiniams didinti jų asmeninį sąmoningumą, todėl neigiamos pavaldinių savybės – tai savotiška dovana vadovui, ugdanti jo kantrybę, skatinanti jį dirbti kūrybingiau. Jų padedamas vadovas lavina gebėjimą pakeisti į teigiama savyje tai, kas neigiamo ateina iš išorės. Stebėdamas ir analizuodamas pavaldinio priešiškumą tvarkoms, ieškodamas argumentų, skatinančių pavaldinį jų laikytis, vadovas gali mokytis diplomatiško nuolankumo, išradingumo, augindamas ne tik kitų, bet ir savo sąmoningumą. Panašus procesas vyksta ir pavaldinio sielos būsenoje, tačiau vadovui reikia išgeneruoti daugiau kantrybės ir meilės, nes jis susiduria su daugiau žmonių, kurių nežinojimą turi užpildyti savo išmintimi,teisingumu ir tikėjimu, kad užgimtų meilė procesui, kurį kartu kuria. Taip tarp pavaldinio ir vadovo atsiranda bendrų dvasinių sąlyčio taškų, per kuriuos tampa pažangesni ir jie patys, ir įmonė, ir visuomenė“.

Apie sąmoningumo būseną – kaip kiekvienas su ja susiduriame, išgyvename, matome, kalbamės su dvasiniu mokytoju ir mokiniu, www.yogi.lt įkūrėju Gintaru Ronkaičiu Narajanu.

Pokalbyje naudojame citatas iš Augustino Rakausko knygų „Verslumo dvasia“ ir „Globali jausmo proto dvasia“.

Klausyti internetu.

Laidos vedėjos Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė.

Laida transliuojama „Žinių radijuje“ penktadienį 10.10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Spausdinti