Laida „Verslumo dvasia“: Apie švietimą ir jaunimo iniciatyvas: kaip keldami klausimus generuojame verslumo dvasią ir formuojame galimybę keisti

2019 m. gegužės 17 d., 10.10 val., kviečiame klausytis „Žinių radijo“ transliuojamos laidos „Verslumo dvasia“:  Apie švietimą ir jaunimo iniciatyvas: kaip keldami klausimus generuojame verslumo dvasią ir formuojame galimybę keisti.
Pagal „Sprendimas Lietuvai“ iniciatyvą Kaune gimsta „Moksleivių praktikos forumas“. Šis forumas organizuojamas jaunų žmonių komandos iniciatyva, kurios dalis – patys moksleiviai.  Tai renginys, siekiantis sukurti ryšį tarp verslo atstovų ir moksleivių, paskatinti inovatyvias įmones dalytis gerąja patirtimi su jaunais žmonėmis. Šiuo metu siekiama išgryninti svarbiausius klausimus ir telkti drauge žmones, kurie supranta šios iniciatyvos vertę ir prasmę.
Apie tai, kodėl turime skatinti jaunimo sąmoningumą ir kokiais būdais tai galima padaryti „Žinių radijo“ Kauno studijoje klausimus kelia ir atsakymų ieško: Aistė Virketė – VšĮ „Akadė“ projekto vadovė, augalų prieglaudos „Gyvybės langelis“  įkūrėja, VšĮ „Mes žydim“ įkūrėja ir Donatas Ditkus – VšĮ „Akadė“ įkūrėjas.

Klausytis internetu.
Laidą veda Ingrida Stankevičienė ir Edita Marciulevičienė.

Spausdinti