Rinkimai

Rinkimams

tauta-4


Rinkimams

img_6604


Rinkimams

rinkimams-zmones

Prieš rinkdami pagalvokime apie savo ir savo vaikų ateitį, nes į išrinktųjų rankas ją atiduosime. Nuo išrinktųjų priklauso, kokia bus mūsų valstybės dvasia ir kaip jiems patikėti pinigai bus panaudoti įveikiant mūsų šalies materialinius sunkumus. Jeigu su lėšomis ir toliau bus elgiamasi pagal seną ydingą – dalybų tarp valdantiesiems artimų grupių – patirtį, tai tie, kurie šiandieną sunkiai suduria galą su galu, rytoj atsidurs dar žemiau skurdo ribos.


„Verslumo dvasia“: ruošiamės artėjantiems rinkimams

Laidoje „Verslumo dvasia“ ruošiamės artėjantiems rinkimams. Rinkimai – nepaprastai atsakingas laikas mūsų visuomenei. Tinkamai jiems ruoštis padės 3 laidos svečiai: I laidos dalyje svečiuojasi filosofijos mokslų daktaras, biokibernetikas, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius, Pasaulinės kabalos akademijos įkūrėjas ir vadovas Michaelis Laitmanas (nuotraukoje).
II laidos dalyje įžvalgomis dalijasi politologas, Kauno technologijos universiteto profesorius Algis Krupavičius ir verslininkas, buvęs aktyvus politikas Jonas Balčius.

Klausytis internetu.

Laidą veda Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė ir Edita Norkienė. Laida transliuojama kas antrą penktadienį 10.05 val. (kartojama savaitgalį).
Daugiau svarbių įžvalgų rinkimų tema rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“.
***
Ištrauka iš laidos:
Ingrida Stankevičienė – Šiandiena mes kalbėsime apie rinkimus.
„Visuomenė, nenorėdama gilintis į demokratijos dėsnius, įpareigoja to siekti išrinktuosius. Iš esmės iš jų reikalaujama pakelti visos visuomenės sąmoningumo lygį, tačiau atskiros asmenybės per silpnos padaryti visą visuomenę laimingą. Laikas ne lyderius kelti, o stengtis žmonių sąmonėje apgyvendinti visuomenei tinkamas nuostatas. Žmonės, pradėję suvokti vientiso pasaulio visumą, turėtų stengtis savo pranašumą tai visumai ir atiduoti, kad augtų jų pačių ir visuomenės sąmoningumas.“ – tai citata iš Augustino Rakausko knygos „Globali jausmo proto dvasia“.
Pirmąją „Verslumo dvasios“ laidos dalį mes pradėsime ištrauka iš Izraelyje daryto interviu su filosofijos mokslų daktaru, biokibernetiku,
ontologijos ir pažinimo teorijos profesoriumi Michaeliu Laitmanu.
Kaip jūs manote, ar valdžios atstovai turi būti renkami?


Būna, kad koks kandidatas ar partija per rinkimus kalba labai nuoširdžiai, įtikinamai, atrodo, kad visą gyvenimą paaukotų dėl rinkėjų gerovės, o per kadenciją valdžioje nepatenkina daugumos lūkesčių. Tada rinkėjai pyksta patys ant savęs ir stebisi, kaip dar kartą galėjo tuo kandidatu ar ta partija patikėti. Kaip tai atsitinka?

pusele_cmykPanašu, kad, rinkėjams nuoširdžiai skleidžiant savo lūkesčių dvasią, politikai agitacijos euforijoje taip į ją įsijaučia, jog pasiekia tam tikras subtilias jų pasąmonės sritis ir gauna palaikymo dvasią. Nors šio proceso gerai nesuvokia, bet dėl didelio noro būti išrinkti kandidatai jaučia tautos lūkesčius ir būtent apie juos kalba. Kaip tik tuo momentu sąmoninga visuomenės dalis gauna progą pasverti kandidatų galimybes, jei stengiasi pajausti ir suprasti, ką, kaip ir dėl ko kandidatai kalba.

Jei politikai išvengia progų bendrauti tiesiogiai, visiems suprantamai atskleisdami savo tikruosius ketinimus, jiems visai nesunku pasinaudoti į materialųjį pasaulį skleidžiamais žodžiais, prisotintais jų instinktyvaus tikėjimo ir geismo laimėti rinkimus. Taip rinkėjai ir klaidinami: kandidato skleidžiamo noro būti išrinktu virpesius mes dažnai supainiojame su pasąmoniniais savo lūkesčių virpesiais, sklindančiais ta pačia geismo banga! Mes tikimės, kad politikai darys tai, ką žada, o šie tiesiog kalba tai, ką norime išgirsti.


Knygoje kalbama, kad visuomenė yra energetiniai srautai ir kad politikai tais srautais manipuliuoja. Ką apie tai reikėtų žinoti rinkimų metu?

pusele_cmykRinkėjams būtina įsitikinti, kad asmuo, kuriam ketiname pavesti svarbias pareigas, veiks ne tik dėl savo, bet ir dėl visos visuomenės gerovės. Asmens pripažinimas, rinkėjų simpatijos ir pagarba yra gyvos visuomenės dvasios skleidžiamos energetinės bangos išskirtos substancijos.


Kodėl politikai naikina rinkėjų tikėjimą? Ar tai daroma sąmoningai, nes rinkėjai jiems – kaip planktonas banginiui?

.

pusele_cmykMatyt, per kiekvienus rinkimus politikai tikisi, kad žmonės neperprato asmeninio žavesio kabliuko ir masinei žvejybai tinkančių pažadų tinklo gudrybių. Kaip gaila, kad politikai nežino, jog kiekvieną kartą po rinkimų jie iškepa ir suvalgo auksinę žuvelę, kuri gimdo vienybės galią, maitinančią visuomenės viltis ir lūkesčius. Jie nepažįsta vieningojo vienio galios gyvybe alsuojančios sielų kalbõs stebuklingo veiksmo, vienybę iškviečiančios dvasios, jos plėtimosi svarbos ir nesugeba suvokti jiems gyvenimo duotos angeliškos tarnystės esmės.


Kai politikas patenka į prieštaringas situacijas, į ką jis turi orientuotis?

pusele_cmykNaujos kartos politikams reikia artėti prie visuomenės: savo jausmais išgyventi jos problemas, išgirsti savo sakomus žodžius vargstančių žmonių ausimis, kalbėtis su tais, kurie juos mato ir girdi kitokius.


Rinkimai – kaip virusas.  Žiniasklaida rašo ką nori arba apie tai, už ką jiems moka. Kaip susigaudyti?

pusele_cmykŽinodami, kad per rinkimus laimėtojams suteikiame teisę kalbėti mūsų vardu ir mus valdyti, privalome gilintis į renkamus žmones ir proceso eigą.

Ne tik norinčiuosius valdyti raginkime, bet ir patys mokykimės geriau pažinti sielos kalbą, nes ji turi įtakos ir materialiame pasaulyje veikiantiems dėsningumams.


Kas šiandien gali užtikrinti sėkmę politikui ar partijai, kurie nuoširdžiai nori rūpintis visuomene? Kas gali trukdyti?

pusele_cmykJeigu rūpinamės mūsų visuomenės išlikimu, turime suvokti ją kaip sąmoningą didžiojo žmonijos organizmo gyvybinės energijos dalį.